Az olaj olcsóbb lett, a gáz emelkedéssel kezdett a tőzsdén
Mínuszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőzsdék.
Az olaj olcsóbb lett, a gáz emelkedéssel kezdett a tőzsdén
Mínuszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőzsdék.
Minden szem a magyar tőzsdén
Folytatódik-e a tíz napja tartó csökkenő trend, vagy még emelkedés is jöhet?
Végül eleshetnek az amerikai fogyasztók is
Egyre több jel érkezik arra vonatkozóan, hogy a folyamatos kamatemelések és az infláció végül elérték a töretlenül vásárló amerikai fogyasztókat is. Ezért hiába a tőzsdei menetelés, egyre több befektető kezd menedéket keresni egy esetleges áresés ellen.
Ma még zseni, holnap idióta - kiszúrt a gurukkal a piac
Nagyot kaszáltak tavaly az úgynevezett trendkövető stratégiákat használó hedge fundok, sikeresen lovagolták meg a februárban megindult az amerikai kamatemelések által kiváltott eladási hullámot. Az idei pozitív fordulatot nem tudták azonban lekövetni és most vaskos mínuszokat termelnek befektetőiknek.
Ezúttal az OTP húzta le az indexet, de annak is megvolt az oka
Csökkent a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a csütörtöki zárásra a kedvező nemzetközi helyzet mellett.