Emelkedőben a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a plusz 1,60 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig. A BUX 14.30 órakor 39 647,28 ponton állt, ami a hétfői záróértékéhez képest 896,10 pontos, 2,31 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 894,50 ponttal magasabb.



