Tőzsde: gyengüléssel indult az amerikai kereskedés
Gyengüléssel indították a keddi kereskedést az amerikai értékpapírpiacok.
Tőzsde: gyengüléssel indult az amerikai kereskedés
Gyengüléssel indították a keddi kereskedést az amerikai értékpapírpiacok.
6,88 százalékkal emelkedett a BUX a héten
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe csökkenő forgalomban emelkedett a héten, a BUX 41 304,36 ponton zárt pénteken, az előző heti zárásánál 2659,79 ponttal, 6,88 százalékkal magasabban. A forgalom az előző heti 132,69 milliárd forintról 99,98 milliárd forintra csökkent, a vezető részvények emelkedtek.
Masszívan elkezdtek bevásárolni a tőzsdei bennfentesek
Régen nem látott mértékben kezdték el venni saját cégeik részvényeit az amerikai bennfentesek. Az optimisták szerint ez jó jel lehet a tőzsdék további teljesítményére nézve.
Szomorú időknek nézhet elébe Budapest
Egyre rosszabbul fest a technikai összkép a Budapesti Értéktőzsdén, teljes erejéből tombol a medvepiac. Ráadásul most már a négy nagy részvény mindegyike egyöntetűen csatlakozott a csökkenő trendhez, az OTP mellett most már a másik három blue chip is egyértelműen csökkenő trendbe került.
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék
Gyengüléssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán. A londoni FTSE-100 mutató 0,98 százalékos, a frankfurti DAX-index 0,33 százalékos, a párizsi CAC-40 index pedig 0,77 százalékos mínuszban fejezte be a napot.