Nagyot csökkent a Mol árfolyama, a BUX viszont emelkedéssel zárt pénteken
Az olajtársaság nem zárta jól a hetet, 2,73 százalékkal csökkent a részvényeik ára.
Nagyot csökkent a Mol árfolyama, a BUX viszont emelkedéssel zárt pénteken
Az olajtársaság nem zárta jól a hetet, 2,73 százalékkal csökkent a részvényeik ára.
Egy jó kis pániktól várják a megváltást Amerikában
Olyan rosszra fordult a hangulat a múlt héten az amerikai tőzsdéken, amire csak a legnagyobb válságok legsötétebb időszakaiban volt eddig példa. Pont emiatt reménykednek sokan az októberi pozitív fordulatban, azonban van olyan szakértő, aki szerint még hiányzik egy jó kis pánikhullám.
Recsegő svájci bankóriástól tartanak a befektetők
Mélybe zuhant a részvényárfolyam, a csődbiztosítások ára pedig az egekbe emelkedett. A Credit Suisse svájci bankóriás vezetői kétségbeesetten győzködik az ügyfeleket és a befektetőket, hogy nem dőlnek be, a piac nagyon ideges.
Nem lesz jó napja a pesti börzének
Gyengüléssel kezdhetik a hetet a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) vezető részvényei, így a tőzsdeindex is csökkenéssel nyithat - írta meg az MTI.
2,12 százalékkal csökkent a BUX a héten
Csökkenő forgalom mellett esett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 37 838,30 ponton zárt pénteken, 819,11 ponttal, 2,12 százalékkal alacsonyabban az előző hetinél. A részvénypiac heti forgalma 47,5 milliárd forint volt az előző heti 47,9 milliárd forint után, a vezető részvények a stagnáló Richter kivételével gyengültek.