Csak Óbudán 703 gyorshajtót kaptak le egy hónap alatt
Az Óbudán telepített traffiboxok folyamatosan rögzítik a száguldozó sofőröket, de úgy látszik, ez még mindig nem érdekel sok autót. Két sofőr is 120 feletti sebességgel közlekedett, 100 ezres bírságot kaptak.




