BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Rendőrség

01.
04.
08:23

Bekeményít a miniszterelnök, pszichés vizsgálatnak vetik alá az összes fegyvertartót

Korábban senki nem gondolt arra, hogy a pszichés betegek adatait összekösse a rendőrségi nyilvántartással, ez viszont most meg fog történni – jelentette ki a montenegrói kormányfő. Aki most rendelkezik fegyvertartási engedéllyel az országban, annak a jövő év január elsejéig meg kell újítania a dokumentumot. Aki nem megy át a szigorúbb ellenőrzésen, annak vissza kell adnia a fegyverét.

Szerző(k):
L. K.