Dühös a kormány - még brutálisabb adó az RTL Klubra
A kormány 40-ről 50 százalékra javasolja emelni a reklámadó legmagasabb kulcsát.
Dühös a kormány - még brutálisabb adó az RTL Klubra
A kormány 40-ről 50 százalékra javasolja emelni a reklámadó legmagasabb kulcsát.
NGM: mégsem vonják vissza a vitatott adót!
A reklámadó beváltotta a hozzáfűzött reményeket, ezért hasonlóan más országokhoz, a jövőben is lesz reklámadó hazánkban – írja csütörtöki közleményében a nemzetgazdasági tárca.
Újabb adóból hátrál ki a kormány?
A kormány vissza akar táncolni a reklámadóból – írja a hvg.hu.
Az új adóról vitáztak - a NAV is megszólalt
A reklámadóról szólt a közelmúltban megrendezett BrandFestival Special Edition.
Németországból jött figyelmeztetés hazánknak
Sem a magyaroknak, sem a németeknek, sem Európának nem áll érdekében, hogy Magyarország politikailag és gazdaságilag is elszigetelődjön - mondta Michael Roth, a német külügyminisztérium európai ügyekért felelős államminisztere Budapesten hétfőn egy sajtóbeszélgetésen.