BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb adóból hátrál ki a kormány?

A kormány vissza akar táncolni a reklámadóból – írja a hvg.hu.

2014. november 6. csütörtök, 09:38

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Iparági források szerint az NGM felismerte, hogy a reklámadó nem elég hatékony, rosszul hat a piacra, ezért tárgyalásokba kezdtek a Magyar Reklámszövetséggel (MRSZ) a törvény esetleges átdolgozásáról - olvasható a hvg.hu-n.

Az ügyben az sem segít, hogy az RTL nem hajlandó meghátrálni, sőt Brüsszel segítségét kérte, miközben egyre népszerűbb a kormánykritikus híradója. A Google és a Facebook tesz a magyar törvényekre, viszont a magyar ügyfeleik belefulladnak a papírmunkába.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet