BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

NGM: mégsem vonják vissza a vitatott adót!

A reklámadó beváltotta a hozzáfűzött reményeket, ezért hasonlóan más országokhoz, a jövőben is lesz reklámadó hazánkban – írja csütörtöki közleményében a nemzetgazdasági tárca.

2014. november 6. csütörtök, 12:12

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

2014. augusztus 21-ig több mint 700 adózótól érkezett bevallás a NAV-hoz, a befolyt bevételek a kormány előzetes várakozásának megfelelnek - olvasható a dokumentumban.

Az ügy előzménye, hogy a hvg.hu arról írt csütörtökön, hogy iparági források szerint az NGM felismerte, hogy a reklámadó nem elég hatékony, rosszul hat a piacra, ezért tárgyalásokba kezdtek a Magyar Reklámszövetséggel (MRSZ) a törvény esetleges átdolgozásáról.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet