Több mint 20 éve nem volt recesszió, a koronavírus őket is padlóra küldte
Több mint két évtizede először csökkent Indonézia gazdasági teljesítménye a második negyedévben, mivel a koronavírus-járvány terjedését akadályozó intézkedések visszavetették a keresletet és az üzleti tevékenységet - írja az MTI.




