Észak-Korea újabb ballisztikus rakétát lőtt ki
Észak-Korea újabb ballisztikus rakétát lőtt ki pénteken, amely mintegy 800 kilométer után a Japán-tengerbe esett - jelentette a Jonhap hírügynökség a dél-koreai hadsereg vezérkarából származó információkra hivatkozva.




