Brókerbotrány: két alapkezelő is beragadt
Csaknem 10 milliárd forint ragadt bent két befektetési alapkezelő alapjaiban a brókerbotrányok miatt - írta a Világgazdaság.
Brókerbotrány: két alapkezelő is beragadt
Csaknem 10 milliárd forint ragadt bent két befektetési alapkezelő alapjaiban a brókerbotrányok miatt - írta a Világgazdaság.
Buda-Cash és Quaestor: Rogán elkobozná a magánvagyont is
A Fidesz szerint a közelmúlt brókerbotrányai miatt zajló büntetőeljárásokban el kell kobozni a csalásokban részt vevők teljes magánvagyonát.
Quaestor: \"fiktív\" kötvényesek előnyben?
Csaknem három hete pattant ki a brókerbotrány, s több mint egy hete tudható, hogy ebben a Quaestor.csoport is érintett. Ma sem egyértelmű azonban, hogy azok, akiknek Quaestor-kötvényekről szóló letéti igazolásaik vannak, számíthatnak-e kártérítésre a Befektető-védelmi Alaptól (Beva) vagy sem. Érdemes tehát végiggondolni, mi is a helyzet.
Nem szponzorálja tovább a Győri ETO-t az Audi
Az Audi azonnali hatállyal felmondja szponzorációs szerződését a Győri ETO FC-t működtető Győri ETO FC Kft.-vel, de az utánpótlás támogatását fenntratja - közölte az autógyár.
Csődvédelmet kért a Győri ETO FC Kft.
Csődvédelmet kért az NB I-es győri labdarúgócsapatot működtető Győri ETO FC Kft.