Ezen bukik milliókat a Magyar Posta
Alig adnak fel papírleveket a magyarok, mióta elterjedt az email és az elektronikus ügyintézés. Évi tízmilliós kiadást jelent, hogy a Magyar Posta túlteljesít: a leveles ládák üresek, nem is kötelező belőlük ennyit fenntartani - írja a Világgazdaság.




