Buszokkal hozzák a postásokat a márciusi tüntetésre
Március 9-én lesz a postás szakszervezetek demonstrációja, amelyre vidékről buszokkal hozzák fel a tüntetőket.
Buszokkal hozzák a postásokat a márciusi tüntetésre
Március 9-én lesz a postás szakszervezetek demonstrációja, amelyre vidékről buszokkal hozzák fel a tüntetőket.
Szakszervezet: nagyon keveset keres sok postás - a sztrájk sem kizárt
Demonstrációra készülnek a Magyar Posta dolgozói, mert a munkáltató nem ment bele átlagos 10 százalékos béremelési követelésükbe - írja a Népszava.
Repkednek a jegybanki milliárdok a Postapalota körül
A Széll Kálmán téri egykori Postapalota megvásárlására nem csak pénzt adtak a jegybanki alapítványok a saját cégüknek, de a felújításhoz szükséges kölcsön fedezetét is ők állják - írta a HVG. A felújítást követően az épület az MNB tulajdonába kerül több mint 14 milliárd forintért.
Hatalmas leépítésről döntött a Posta
Tavasszal újabb csoportos leépítés lesz a Magyar Postánál, ezúttal mintegy 300 embert küldenek el bürokráciacsökkentés címszóval.
Egyre nő a feszültség a Magyar Postánál
Elhúzódnak a bértárgyalások a Magyar Postánál, ahol a szakszervezetek a korábban elfogadott 6 százalékos béremelés helyett legalább két számjegyű növelést szeretnének kiharcolni 2019-re.