Csomagdömping szakadt a Magyar Postára karácsony előtt
Az idei karácsonyi csúcsszezonban összességében 15 százalékos emelkedést vár a csomagok és árutartalmú küldemények számában a Magyar Posta. A vásárlók nagy része viszont megfogadta a kézbesítők tanácsát, hogy december 19-ig intézzék el a rendeléseiket.


