BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Pénzügyminisztérium

01.
14.
15:22

A családosoknak üzent a Pénzügyminisztérium

A Pénzügyminisztérium (PM) azt szeretné elérni, hogy minden érintett már januárban igénybe tudja venni a neki járó adókedvezményeket, és így a fizetése már januárban is több lenne a kedvezmény összegével - mondta Izer Norbert, a tárca adóügyekért felelős államtitkára sajtótájékoztatón az MTI szerint. Gondot jelent, hogy több tízezer dolgozó késve adja le a szükséges nyilatkozatot, például a családi kedvezmény igénybevételéhez.

Szerző(k):
Domokos Erika