Nem aggódik a kormány a hiány miatt
A júliusi többletet követően múlt hónapban ismét negatívba fordult az államháztartási egyenleg. A gazdasági kormányzat szerint jelenleg valamivel több mint az éves hiánycél fele teljesült, így minden adott, hogy teljesüljön az idei cél, ami bőven alatta marad a veszélyes határértéknek.




