Beindul a pénzpumpa az USA-ban a járvány miatt
Donald Trump amerikai elnök szerda este aláírta azt a 250 milliárd dolláros segélycsomagot, amelyet pár órával korábban fogadott el a képviselőház után a szenátus is - jelentette be a Fehér Ház helyi idő szerint szerda éjjel - írja az MTI.




