Új államtitkár felügyeli az uniós források hasznosulását az ITM-ben
Ágostházy Szabolcs 2020. október elsejével áll munkába az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) európai uniós fejlesztésekért felelős államtitkáraként - közölte a mininsztérium.




