Gúzsba kötve is pávatáncol a magyar kormány
Varga Mihály pénzügyminiszter minden bizonnyal saját véleményének adott hangot, amikor az euró magyarországi bevezetésének lehetőségéről beszélt, mert a kormány továbbra is elzárkózik ettől. A Vodafone-t viszont kerül, amibe kerül megveheti a magyar állam.




