Lezárták a Normafa parkolóit!
Megteltek a parkolók a Normafánál, ezért csak a Jagelló útnál lévő parkolóban lehet megállni és onnan febuszozni - írja a XII. kerület a Facebookon.
Lezárták a Normafa parkolóit!
Megteltek a parkolók a Normafánál, ezért csak a Jagelló útnál lévő parkolóban lehet megállni és onnan febuszozni - írja a XII. kerület a Facebookon.
Komoly változást jelentett be a kormány a fizetéseknél
Bő egy év múlva megszűnhet az az igen vitatható gyakorlat, hogy a fizetési szolgáltatók pénzt kérjenek a készpénzkímélő megoldások használatáért. Ezzel vége lehet az úgynevezett kényelmi díjnak, amelyet a parkolásnál vagy például az útdíjfizetésnél vonnak le az autósoktól.
Újabb könnyítést kaptak a budapesti autósok
Az éves budapesti parkolási engedélyek 2021 január vége helyett március végéig lesznek érvényesek - erről Karácsony Gergely döntött.
Magántulajdonra is ráteheti a kezét a kormány a veszélyhelyzetben
A magántulajdonban lévő parkolók ingyenessé tételével a kormány immáron a magántulajdonra is ráteszi a kezét a veszélyhelyzetre hivatkozva, más kérdés, hogy technikailag nem lehet megoldani a szabad parkolóhasználatot.
Megnyitja parkolóját a Fővárosi Önkormányzat
Megnyitja parkolóját a Fővárosi Önkormányzat a környéken lakók előtt kedd estétől december 11-ig - írják a Facebookon.