Megjelent a kormányrendelet a parkolóházak ingyenes használatáról
A koronavírus-veszélyhelyzetre tekintettel újabb kormányrendeletet írt alá szombat este Orbán Viktor miniszterelnök a parkolást könnyítő intézkedésekről, amely szerint a parkolóházakban éjszaka ingyen meg lehet állni majd az autókkal. A Magyar Közlönyben este megjelentek a részletszabályok is.




