Megduplázódott a zöld rendszámos autók száma két év alatt
Magyarországon 2022 elejéhez képest megduplázódott a zöld rendszámos járművek száma – írta az az Energiaügyi Minisztérium (EM) közösségi oldalán.
Megduplázódott a zöld rendszámos autók száma két év alatt
Magyarországon 2022 elejéhez képest megduplázódott a zöld rendszámos járművek száma – írta az az Energiaügyi Minisztérium (EM) közösségi oldalán.
Történelmi léptékű erdőtelepítést ígér a kormány
Az Agrárminisztérium kiemelt figyelemmel folytatja az ország fával borított területeinek növelését, a határozott elkötelezettséget az is jelzi, hogy 2024-ben a Közös Agrárpolitika keretein belül az erdőtelepítési pályázatok az első között nyílnak majd meg.
Óriásit bukhat, ha így pályázik háztartási napelemre
A Napenergia Plusz Program keretén belül idén országosan több mint 250 ezer háztartási méretű napelemrendszer valósult meg. A Wagner Solar Hungária Kft. stratégiai és fejlesztési igazgatója beszélt a napelempiac fejleményeiről.
Dőlt a pénz idén a mezőgazdaságba, nem spórolt az állam
Idén több mint 1300 milliárd forint értékben fizettek ki a költségvetésből agrártámogatásokat – összegezte Nagy István agrárminiszter.
Jövőre pályázhatnak a vállalkozások elektromos autó vásárlására
Pénteken társadalmi egyeztetésre bocsátották a jövő évben induló, 30 milliárd forintos keretösszegű, elektromos autók vásárlását ösztönző támogatás pályázati kiírásának tervezetét.