Ismét 100 százalékon üzemel a paksi 2-es reaktor
Ismét száz százalékos teljesítményen üzemel az atomerőmű kettes blokkja, aminek teljesítményét csütörtökön hajnalban a felére csökkentették.
Ismét 100 százalékon üzemel a paksi 2-es reaktor
Ismét száz százalékos teljesítményen üzemel az atomerőmű kettes blokkja, aminek teljesítményét csütörtökön hajnalban a felére csökkentették.
Félig leáll az egyik paksi reaktor
Csütörtökön a Paksi Atomerőmű megfelezi az egyik reaktor teljesítményét egy mechanikai probléma megjavítása érdekében - közölte az MVM szóvivője szerdán.
Oroszországba vitték a sérült paksi kazettákat
A szállítást az elmúlt hetekben bonyolították le.
Már Oroszországban vannak a sérült paksi üzemanyag-kazetták
Oroszországba szállították a paksi atomerőmű 2003-as üzemzavara során megsérült üzemanyag-kazettákat, ezzel lezárult a meghibásodás következményeinek felszámolása – jelentette be Hamvas István, az Paksi Atomerőmű Zrt. vezérigazgatója.
Betiltanák a kormányzati propagandát
Az LMP törvényjavaslatban kezdeményezi a kormányzati propaganda, valamint a köztulajdonban álló és nem versenyző, monopolhelyzetű cégek reklámozásának tilalmát - közölte csütörtöki, budapesti sajtótájékoztatóján Schiffer András, az ellenzéki párt frakcióvezetője.