Leállás volt Pakson
A paksi atomerőmű 2-es blokkja szombaton délután lekapcsolódott a hálózatról egy panel meghibásodása miatt, az esemény jelentős teljesítményváltozással járt, de a biztonságra nem volt hatással - mondta el Fichtinger Gyula, az Országos Atomenergia Hivatal főigazgatója az MTI-nek.



