BUX 139922.31 0,21 %
OTP 45950 -0,04 %
header

paksi_atomerőmű

05.
14.
15:00

2026-ban már termelni fog Paks 2.

A Paks 2. beruházás ütemterv szerint halad, az új blokkok határidőre elkészülnek, minden reális esély megvan arra, hogy 2026-ban, illetve 2027-ben az új termelő egységek belépjenek a rendszerbe és részt vegyenek a magyar energiatermelésben - jelentette ki az MTI szerint Süli János ügyvezető tárca nélküli miniszter magyar újságíróknak hétfőn Szocsiban, miután tárgyalt a Roszatom vezetőivel.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna