Gond van Pakson - kiesett egy turbina
Szerdán kevéssel dél előtt 100 megawattnál nagyobb teljesítménycsökkenést okozó műszaki hiba történt a Paksi Atomerőmű 1. blokkján
Gond van Pakson - kiesett egy turbina
Szerdán kevéssel dél előtt 100 megawattnál nagyobb teljesítménycsökkenést okozó műszaki hiba történt a Paksi Atomerőmű 1. blokkján
Változás az atomerőműben - mi van a háttérben?
Nyugdíjas lesz a Paksi Atomerőmű vezérigazgatója, aki 2010 szeptemberétől vezette a vállalatot. Az ügy mögött, úgy tűnik, nincs semmi egyéb háttérben.
A gázszállításokról és Paksról beszélt Szijjártó Péter
Sikerült megállapodni a Gazprommal a Magyarországra irányuló gázszállítások jövő évi mennyiségéről és áráról, illetve megkezdődtek az egyeztetések a 2020-as szállításokról is - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az MTI-vel, miután részt vett a Szentpétervári Nemzetközi Gazdasági Fórumon.
Szocsiban reklámozzák a paksi atomerőmű bővítését
Jelentős a nemzetközi érdeklődés a Paks 2. beruházás iránt az Atomexpo 2018 nemzetközi konferencián és kiállításon Szocsiban, mivel a beruházás egyike azoknak a Roszatom-projekteknek, amelyet az Európai Unió területén valósít meg az orosz atomenergetikai cég, és amelyre speciális, szigorú követelmények vonatkoznak - mondta Aszódi Attila, a Paksi Atomerőmű teljesítmény-fenntartásáért felelős államtitkár az MTI híre szerint.
Mire gondolhatott Orbán Viktor?
Ingatag lábakon állnak Orbán Viktor miniszterelnök kijelentései a magyar energiaszektorról, például falsnak tekinthető az az állítása, miszerint előző két kormánya hazai kézbe vette az energiaszektort - derül ki a Népszava elemzéséből.