Négymilliárdot kap Paks városa az atomerőmű miatt
Csaknem négymilliárd forint állami támogatást kapott a paksi önkormányzat az új atomerőmű építéséhez kapcsolódó városi fejlesztésekre - írja az MTI a település polgármestere, Szabó Péter (Fidesz-KDNP) bejelentése alapján.




