Nem az OTP napja volt a mai
A nemzetközi hangulat húzta le a BUX-ot, az OTP árfolyama 3,9 százalékot esett, aminek oka továbbra is a devizahiteles mentőcsomag és az orosz-ukrán konfliktus hatásai.
Nem az OTP napja volt a mai
A nemzetközi hangulat húzta le a BUX-ot, az OTP árfolyama 3,9 százalékot esett, aminek oka továbbra is a devizahiteles mentőcsomag és az orosz-ukrán konfliktus hatásai.
Kizöldült Budapest
Belehúzott a Budapesti Értéktőzsde és a kezdeti gyengélkedést ledolgozva átlendült a nyereséges zónába.
Délnek tart Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexének csak egy pillanatra sikerült a pluszos zónába kerülnie a nyitás után.
Az OTP-t is magával rántja a mélybe a Raiffeisen
Hatalmasat estek a Raiffeisen részvényei a mai kereskedésben a tegnap éjszakai profitfigyelmeztetés után. Az osztrák bank bejelentése nyomán esik a többi régiós bank is.
Mélyben az OTP
Európával együtt esik a BUX is, a vezető részvények vegyesen teljesítenek, az OTP 2,7 százalékos mínuszban járt délelőtt.