A rossz idő ellenére is pörög a Szép-kártya piac
A nyári szezonban több mint 20 milliárd forintot használtak fel az OTP Szép-kártya birtokosok, a három nyári hónap alatt napi mintegy 220 millió forintos felhasználás történt - adta hírül a pénzintézet.




