Lassú emelkedés volt a BÉT-en
Szinte minden papír zöldet mutatott a mai kereskedési nap végén.
Lassú emelkedés volt a BÉT-en
Szinte minden papír zöldet mutatott a mai kereskedési nap végén.
Az OTP vezeti az emelkedést
Szerény forgalomban 1 százalékos pluszt mutatott a Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója, a BUX délután.
Moody\'s: negatív minősítési lépések az OTP-vel és az FHB-val szemben
Negatív minősítési lépéseket jelentett be csütörtökön az OTP Bank, az OTP Jelzálogbank és az FHB esetében a Moody\'s Investors Service. A világ legnagyobb hitelminősítő csoportja szerint a lépéseket e bankok gyengülő működési környezete indokolja.
Nagyot húztak az OTP-n
Nagyot húztak az OTP-n az elmúlt két napban. Elemzők szerint ennek nincs közvetlen köze a dollárkötvény-kibocsátáshoz, de az állam- és bankpapírok iránti érdeklődés ugyanannak a folyamatnak a leképeződése. Ehhez hozzátartozik, hogy a nemzetközi pénzpiaci lendület a sérülékenységet is fokozza.
Finoman korrigál a Mol
Fél százalék alatti pluszban tartózkodott a BUX kora délután.