Ennyit tehetnek zsebre az OTP-részvényesek
Az OTP-törzsrészvények tulajdonosai részvényenként 146,93 forint osztalékot kapnak, az osztalékfizetés kezdő napja június 10. - közölte a bank pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Ennyit tehetnek zsebre az OTP-részvényesek
Az OTP-törzsrészvények tulajdonosai részvényenként 146,93 forint osztalékot kapnak, az osztalékfizetés kezdő napja június 10. - közölte a bank pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Jó a hangulat Magyarországon, jöhet a felminősítés (Equilor)
Akár még az idén jöhet a felminősítés, aminek elsősorban a részvénypiacon lehet érezhető pozitív hatása - véli az Equilor Befektetési Zrt.
Jól zárult a nap Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,4 százalékos nyereséggel 18 891 pontra erősödött a nap végére. A részvénypiac forgalma 11,5 milliárd forint volt.
Megállíthatatlan volt az OTP
Szerény mozgásokat láthatunk a nyugati piacokon, ami arra utal, hogy a befektetők kivárhatnak az új pozíciók felvételével, illetve a már meglévő pozíciók zárásával a csütörtöki makrodömping előtt. A magyar tőzsde viszont kedden is függetlenítette magát a nemzetközi hangulattól és tovább erősödött az OTP vezetésével.
Zöldben hullámzik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,2 százalékos erősödés után 18 689 ponton állt fél 12 körül.