Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Mind a négy főbb részvény elvérzett a hazai tőzsdén
A nemzetközi hangulattal együtt mozgott a BUX csütörtökön.
Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Minden idők csúcsára repült a Magyar Telekom, nagyot ment az OTP is
Történelmi nap volt a pesti parketten.
Az olajdrágulás a Mol malmára hajtotta a vizet
A pesti börze főbb szereplői körében felemás lett a hétfői napzárás, a nemzetközi hangulat is megrángatta a hazai piacot.