Hiába az iráni tűzszünet, a Mol nem teljesített jól
Hiába volt jó a hangulat a nemzetközi tőzsdén, a Mol nem volt a zeniten.
Hiába az iráni tűzszünet, a Mol nem teljesített jól
Hiába volt jó a hangulat a nemzetközi tőzsdén, a Mol nem volt a zeniten.
Donald Trump beindította a házibulit a tőzsdén
Az amerikai elnök belengette a kivonulást Iránból, ennél pedig nem is kellett több a nemzetközi tőzsdék emelkedéséhez, így a Budapesti Értéktőzsdééhez sem.
Ugyanannyit esett az OTP február 28. óta, mint az ukrajnai háború első hónapjában – mi vár most a bankrészvényre?
Várhatóan elhúzódó katonai konfliktus Iránban, Donald Trump mindent keresztülhúzó posztjai, idegesen csapkodó piacok – mit tehet ilyen helyzetben, aki részvényeket tart a portfóliójában? Befektetési kibeszélő a Bázispont podcastban.
A budapesti piac alulteljesített Európához képest
A budapesti piac Európához képest alulteljesített. A Mol és a Telekom emelkedtek, míg a BUX szinte egy helyben toporgott.
Kitudódott: monumentális bevásárlást izzít az OTP Oroszországban
Gigászi terveket dédelget Oroszországban a hazai nagybank a kiszivárgott információk nyomán.