Kitört az OTP - nagy emelkedés jöhet?
Felfelé tört ki hétfőn az OTP árfolyama, ami azt is jelezheti, hogy további nagy emelkedés következik.
Kitört az OTP - nagy emelkedés jöhet?
Felfelé tört ki hétfőn az OTP árfolyama, ami azt is jelezheti, hogy további nagy emelkedés következik.
A nap nyertese a Mol lett
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,9 százalékos emelkedéssel, 23 827 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 7 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
Az év befektetése lehet a magyar tőzsde
Az elmúlt napokban beindult emelkedés után technikailag szép képet mutat szinte az összes magyar blue chip grafikonja, s a magyar piac is felfelé tört ki a többi tőzsdéhez képest. Ez akár egy újabb, masszív emelkedés előjele is lehet. A nagy kérdés azonban, hogy a vezető tőzsdéknek sikerül-e lerázniuk magukról az augusztusi zuhanás okozta sérüléseket. Ez hamarosan eldőlhet.
Alaposan melléfogtak az elemzők az OTP-vel
A várakozásoknál jóval rosszabb eredményről számolt be az OTP-csoport a harmadik negyedévben, a bank az elemzők becsléseivel szemben veszteséges volt a harmadik negyedévben. A jelek szerint a szakértők nem számoltak a román devizahiteles program negatív hatásaival, a működési eredményt viszont alulbecsülték.
Visszafogott negyedévről jelenthet az OTP
Csökkenő eredményt várnak az OTP-től az elemzők a pénteki a gyorsjelentés szerint.