Lottómilliárdokon hízik az állam - négy éve nem volt ilyen
A májusi közgyűlési szezon után a magyar állam az üzleti részesedései után 37,7 milliárd forintos osztalékot kasszírozott, ami az elmúlt négy esztendő legjobb eredménye. Az állam aranytojást tojó tyúkja, vagyis a legnagyobb osztalékfizetője, a monopolhelyzetben levő Szerencsejáték Zrt., de szépen fizet a Mol is.




