BUX 139389.07 0,06 %
OTP 45200 -0,22 %
header

osztalék

05.
27.
20:42

A Gránit Bank 1 milliárd forintos adózott nyereségéből nem fizet osztalékot

A Gránit Bank 2018-ban 1,24 milliárd forint adózás előtti eredményt ért el, amely 23 százalékkal nagyobb az előző évinél, meghaladva a tervezettet. Az 1 milliárd forintos adózott nyereségből a május 27-én megtartott közgyűlés döntése szerint nem fizetnek osztalékot, az teljes egészében az eredménytartalékba kerül, tovább erősítve a bank tőkehelyzetét - közölte a hitelintézet hétfőn az MTI-vel.

Szerző(k):
Szász Péter