Elhalasztja az osztalékfizetést a Mol
Visszatartja a Mol a 2019-es adózás utáni teljes nyereséget, hogy majd esetleges osztalékként részben vagy egészben később fizesse ki, ha a részvényesek úgy döntenek - írja az MTI a cég közlése nyomán.
Elhalasztja az osztalékfizetést a Mol
Visszatartja a Mol a 2019-es adózás utáni teljes nyereséget, hogy majd esetleges osztalékként részben vagy egészben később fizesse ki, ha a részvényesek úgy döntenek - írja az MTI a cég közlése nyomán.
A 4iG részvényenként 22 forint osztalékot fizet
A 4iG Nyrt. igazgatósága közgyűlési hatáskörben eljárva részvényenként 22 forint osztalék kifizetéséről határozott szerdán a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett tájékoztatás szerint - írja az MTI.
A Richter most is fizet osztalékot
A Richter Gedeon Nyrt. igazgatósága az anyavállalat tulajdonosaira jutó konszolidált adózott eredmény 25 százalékában állapította meg a 2019-es üzleti év eredménye után a törzsrészvényekre fizetendő osztalék mértékét, ami - az előző évi 100 forint után - részvényenként 63 forint - összesen 11,742 milliárd forint - kifizetését jelenti a 100 forint névértékű törzsrészvényekre.
Ekkora osztalékot fizet a Magyar Telekom
A Magyar Telekom igazgatósága közgyűlési hatáskörben eljárva törzsrészvényenként 20 forint osztalék, összesen több mint 20,8 milliárd forint kifizetéséről határozott pénteken a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett tájékoztatás szerint.
Az Appeninn az idén sem fizet osztalékot
Az ingatlanbefektetésekkel és vagyonkezeléssel foglalkozó Appeninn Vagyonkezelő Holding Nyrt. igazgatósága úgy döntött, hogy továbbra is a vállalat dinamikus növekedésére fókuszál, ezért a cég a teljes egyedi adózott eredményt, 1,661 milliárd forintot eredménytartalékba helyezi - közölte a társaság pénteken az MTI-vel.