A PannErgy igazgatótanácsa 15 forint osztalékot javasol
A PannErgy igazgatótanácsa törzsrészvényenként 15 forint osztalék kifizetését javasolja a 2020. évi adózott eredmény és az eredménytartalék terhére - derül ki a Budapesti Értéktőzsde honlapján közzétett közgyűlési előterjesztésekből.



