A 4iG több mint kétmilliárd forint osztalékot fizetne
A 4iG Nyrt. igazgatósága 2,212 milliárd forint osztalék kifizetését javasolja az április 29-i közgyűlésnek - derül ki az informatikai vállalat Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett közgyűlési előterjesztéséből.




