Brutális összeg - Ezer milliárd forint mentheti meg az egészségügyet
A Magyar Orvosi Kamara főtitkára szerint nagyon keveset költünk GDP arányosan az egészségügyre. Svéd Tamás azt írta bejegyzésében, hogy most van baj, most kell lépni.
Brutális összeg - Ezer milliárd forint mentheti meg az egészségügyet
A Magyar Orvosi Kamara főtitkára szerint nagyon keveset költünk GDP arányosan az egészségügyre. Svéd Tamás azt írta bejegyzésében, hogy most van baj, most kell lépni.
Csontvázak esnek ki a szekrényből - A kamara 300 milliárd forint hiányról beszél
Folyamatosan egyeztet a MOK és a Belügyminisztérium az egészségügyi rendszer átalakításáról. Az onkológiai betegek ellátásában sikerült eredményeket elérni, de jelentős plusz forrásokra van szükség az egészségügyben, mondta Álmos Péter, a köztestület elnöke.
Nem megfigyelni kell az orvosokat, hanem korrigálni a munkafeltételeiket
A blokkolóóra és az arcfelismerő rendszerek használata átlép egy határt, mondta lapunknak Álmos Péter, a Magyar Orvosi Kamara (MOK) elnöke, a Szegedi Tudományegyetem Pszichiátriai Klinikájának egyetemi docense. Beszélt arról is, hogy olyan orvosbérekre van szükség, hogy a betegek ellátásához elég orvos maradjon itthon.
Nem szűnik meg, csak átalakul a szolnoki gyermeksebészeti ellátás
Több Facebook-csoportban is felmerült, hogy megszűnt az ellátás a városban, azonban ennél barátibb a helyzet.
Öt forintért sincs jelentkező egy praxisra és a hozzá tartozó lakásra
Felújított rendelő és szolgálati lakás várná a Vas vármegyei Vép új házi gyermekorvosát, ám mégsem akad jelentkező.