A nyelvvizsga nem lesz a diploma feltétele
Ma zajlott a Országgyűlésben vita a felsőoktatással kapcsolatos törvényekről, György László szakállamtitkár azt mondta: a képzésüket befejezett hallgatók, amennyiben 2021. augusztus 31-e után államvizsgát tettek, nyelvvizsga nélkül is megkapják diplomájukat.




