Putyin másfél év után találkozott EU-s kormányfővel – Orbán Viktorral
Orbán Viktor magyar miniszterelnök 2022 áprilisa óta az első uniós ország kormányfője, aki találkozott Vlagyimir Putyin orosz elnökkel. A pekingi találkozón történt kétoldalú egyeztetésről az osztrák, német sajtó is beszámolt.




