BUX 139897.80 0,2 %
OTP 45890 -0,17 %
header

Orbán-kormány

01.
27.
09:45

Magyar állampolgárságot kaphatott több ezer orosz bűnöző

Öt-hatezer, a volt Szovjetunió területéről származó bűnöző kaphatott magyart állampolgárságot a magyar kormány közreműködésével - ezt nyilatkozták "bennfentes" források a Hír Tv Célpont című műsorának. A műsor forrása szerint az elmúlt években terroristák, drogkereskedők, pénzbehajtók és stricik szerezhettek magyar állampolgárságot, így pedig szabad mozgást az Európai Unión belül.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss