BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

opec

09.
29.
17:32

Már csak a jövő év derekán csökkenhet az üzemanyagadó?

Valószínűleg nem lesz már ugyanolyan olcsó az olaj, mint az év elején a Raiffeisen Bank szakértője szerint, aki azt is elmondta, kérdéses, sikerül-e megállapodniuk az OPEC-országoknak a kitermelés csökkentéséről. Az ING Bank elemzője úgy vélte, csak jövő év második negyedében csökkenhet az üzemanyagok jövedéki adója Magyarországon a világpiaci olajárak várható emelkedése miatt.

Szerző(k):
MTI