Autósok, itt a jó hír: Nyárra még olcsóbb lehet a benzin!
A második negyedév végére 35-40 dollár közé csökkenhet az olaj hordónkénti ára az egyik neves olajpiaci szakértő szerint.
Autósok, itt a jó hír: Nyárra még olcsóbb lehet a benzin!
A második negyedév végére 35-40 dollár közé csökkenhet az olaj hordónkénti ára az egyik neves olajpiaci szakértő szerint.
Eljött a tavaszi benzinárzuhanás ideje
Elvesztette az év eleji drágulással összeszedett áremelkedését a fekete arany: az amerikai WTI szabvány ára hatéves mélypontra hullott március harmadik hetének elején. Senki sem tudja mi lesz a következő fejlemény, ám az biztos, hogy ez az rázuhanás be fog gyűrűzni a benzinárakba.
Rossz hír jött az autósoknak
A kőolaj ára emelkedni fog, miután az utóbbi időben hordónként 60 dollár körül stabilizálódott, mert nő a kereslet - mondta a szaúd-arábiai olajipari minisztérium tanácsadója, Ibrahim al-Muhanna vasárnap egy dohai energiaügyi tanácskozáson.
Elképesztő benzinárat hozhat a nyár
Határozott jóslattal állt elő egy szakértő: az év közepére teljesülni fog valamelyik a legnagyobb kilengéseket előre jelző olajárprognózisokból. Vagy hordónként 20 dollárra hanyatlik vagy 90 dollárra ugrik a fekete arany ára.
Újabb áresés közelít
Rekordszintre emelkedtek az amerikai olajkészletek és a tárolók hamarosan csordultig lesznek. Ha ez bekövetkezik, akkor ismét esésnek indulhat az olaj árfolyama - állítja a Nemzetközi Energetikai Ügynökség.