BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ónodi-szűcs_zoltán

07.
05.
12:51

Indul a nagy kórház-átalakítás Budapesten - mi lesz a betegekkel?

Újabb 50 milliárd forintot szavazott meg a kormány a budapesti egészségügy fejlesztésére a 2017-es költségvetésben szereplő 171 milliárd mellé, így jövőre 220 milliárd forinttal több jut az ágazatnak, mint 2016-ban - jelentette be Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár a budapesti ellátórendszer fejlesztéséről tartott mai sajtótájékoztatón.

Szerző(k):
Szepesi Anita