BUX 139833.38 0,15 %
OTP 45890 -0,17 %
header

online_p?nzt?rg?p

02.
15.
10:12

Az adófizetők állják a kasszabotrány kárait - döntött a kormány

A kormány úgy döntött, hogy a pénztárgép-cserére kötelezett vállalkozók érdekében átvállalja az eltűnt Patkós-Cassa károsultjainak a befizetését, és jogi úton fellép a céggel szemben. Az önhibájukon kívül bajbajutott vállalkozók február 24-ig a NAV-nál jelezhetik igényüket. Varga Mihály, nemzetgazdasági miniszter már alá is írta az erről szóló rendeletet - közölte az NGM.

Szerző(k):
Economx