Cáfol a NAV, semmi baj az online számlázással
Az adóhivatal szerint nem volt semmiféle probléma a kulcsfontosságú bevallási határidőt jelentő szeptember utolsó napján a rendszereivel. Egy könyvelői egyesület szerint viszont a legrosszabb időben vált használhatatlanná az online számlázás.




