BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

önkormányzat

04.
06.
14:17

Gond van Veszprémben, újabb városi sztrájkbizottság alakult

Sztrájkbizottság alakult a V-Busz Kft.-nél miután a cég és a Szolidaritás Autóbusz-Közlekedési Szakszervezet (SZAKSZ) bértárgyalásai nem jártak eredménnyel. A szakszervezet további 8 százalékos bérfejlesztési igényét a cégvezetés elutasította arra hivatkozóan, hogy a 2022. évre szóló – a társaság által egyoldalúan meglépett 7 százalékos bérfejlesztésen túl – további emelésekre nincs lehetőség. Ezzel immár a második sztrájkbizottság alakult meg a veszprémi önkormányzat cégeinél, miután a szemétszállítók már aktivizálták magukat.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss